.

שלום יקרה, אני מזמינה אותך להכיר את שלושת סדרות היוגה הנשית בוידאו בהנחייתי, 

כל סדרה מוקדשת לנושא אחר היקר לליבי, מכילה תרגולי יוגה נשית בוידאו שתוכלי לתרגל בזמן שלך במקום שלךכל השיעורים מבוססים על היוגה הנשית (בפיתוחה של מורתי מירה ארצי פדן) והיוגה תרפיה שלמדתי במהלך העשור האחרון.  הנושאים שבחרתי עוסקים בתכנים שאני מרבה לחקור בתרגול האישי שלי ובמפגשים שלי עם המתרגלות. יש כאן ריכוז של תנוחות, תנועות ורצפים שליקטתי ופיתחתי במשך שנים של למידה, התנסות ותרגול. התרגולים ניתנים לצפייה בכל מסך / מכשיר עם חיבור לאינטרנט.

אני זמינה לכל שאלה עבור כל מי שתרכוש ותתחיל לתרגל. שמחה לקבל מהמתרגלות צילומים, התלבטויות ושיתופים בכל עת בווטסאפ או במייל.

יוגה נשית על פני המחזור החודשי

בהנחייתה של נורית סיון

הסדרה מכילה 4 תרגולי יוגה נשית של כ-60 דק' לפי השלבים על פני המחזור: ווסת, שיקום אחרי ווסת, ביוץ, אחרי הביוץ עד לקבל הווסת הבאה.

הרצף מזמין אותך להתחבר למקצב הנשי שלך באמצעות תרגול קשוב, המתייחס לשינויים ההרומונליים, הפיזיולוגיים והנפשיים שאת חווה לאורך החודש. באמצעות תרגול כזה תוכלי לסייע לגופך לחזור לאיזון הורמנלי, להקל על כאבים המתלווים למחזור החודשי סביב הווסת או הביוץ, להכין את הגוף להריון, להתחזק ולהעלות את רמת האנרגיה, או פשוט להתחבר לטבע שלך ולעצמך.

בנוסף תקבלי תרגול מתנה בנושא חיבור למרכז שלך, וקישור לתרגולים קצרים שצילמתי בעבר המוקדשים לכאבי אגן.

מחיר הסדרה: 400 שקלים

מחיר השקת הסדרה: 280 שקלים

יוגה נשית בגיל המעבר

בהנחייתה של נורית סיון

סדרה זו מכילה 5 תרגולי יוגה נשית המוקדשים לנשים בגיל המעבר ובטרום גיל המעבר, כשהמחזור החודשי מתחיל לשנות את אופיו, ומתחילות תופעות פיזיולוגיות ואנרגטיות כמו ירידה בחיוניות, חולשת מפרקים, גלי חום, מצבי רוח קיצוניים, ירידה באיכות השינה, יובש ועייפות.

גיל המעבר יכול להשתנות מאישה לאישה ויכול לנוע מתחילת שנות הארבעים ועד תחילת שנות החמישים לחייך. התרגולים נועדו לתקופה הלא יציבה אשר הולכת ומתאזנת לקראת פוסט גיל-המעבר, אז גם נוצר איזון פנימי ופיזי מחודש.

האימון הגופני חשוב ביותר בתקופה זו, וחשוב שיהיה מותאם לשלב זה בחייך וקשוב מתמיד ליכולות ולצרכים. תרגול מאומץ מדי יכול להשיג את המטרה ההפוכה ולסחוט את האנרגיה בעוד תרגול מותאם יכול לסייע לך להתרומם ולהיטען מחדש.

התרגולים נועדו לרכך את המפרקים, לשפר את הגמישות, לחזק עצם, לחזק את קרקעית האגן, לעורר את בלוטות יותרת הכליה המסייעות בייצור אסטרוגן חלופי, להעלות את רמת האנרגיה, להחזיר את חדוות החיים, למצוא עוגנים, לייצב את המערכת ההורמנלית ולאזן את הגוף והנפש.

בנוסף לחמשת התרגולים תקבלי 2 תרגולים קצרים של 10-15 דק' ליומיום לשחרור הגב והמפרקים.

מחיר הסדרה: 450 שקלים

מחיר השקת הסדרה: 330 שקלים

יוגה נשית לגב שמח!

בהנחייתה של נורית סיון

סדרה זו מכילה 9 תרגולי יוגה נשית באורכים שונים המוקדשים לחיזוק ולשחרור הגב התחתון והגב העליון.

התרגולים שמים דגש על: תנועה קשובה, תנוחות מייצבות, תנוחות משקמות (רסטורטיביות), הבאת המודעות לרצפת האגן כדי לעורר את המערכת המייצבת של הגוף.

במארז שתקבלי ממני יש תרגולי יוגה באורכים שונים:

4 תרגולי יוגה נשית קצרים של 10-16 דק' שתוכלי לעשות מדי יום בבוקר, או לפני השינה ואף במהלך יומך בבית/בחוץ/בעבודה.

ו-5 תרגולי יוגה באורך מלא של בין 42 דק' ל 60 דק'.

אין חשיבות לסדר התרגולים. חשוב לתרגל בהקשבה, במתינות ובהתמדה. רצוי לתרגל אחת ליום את אחד התרגולים הקצרים ופעם עד פעמיים בשבוע את התרגולים הארוכים יותר.

בנוסף, תרגול מתנה המוקדש לחיזוק מערכת החיסון.

מחיר הסדרה: 500 שקלים

מחיר השקת הסדרה: 380 שקלים

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.