.

יוגה נשית שבועית - מנוי שהוא ריפוי

הצטרפי לתרגול יוגה נשית שבועית עם נורית סיון, בזמן ובמקום שלך

ישנו מקום עמוק בתוכנו שיודע מה נכון, שיודע מה טבענו האמיתי.

כשאנו זזות, נושמות ומתבוננות פנימה מזדמן לנו לגלות את הקצב שנכון לנו ברגע הזה.

אנו יכולות לחזור ולחוש את החיבור הזה לעצמנו שלעיתים אבד במירוץ היום יום של חיינו.

בשעה של יוגה נשית נוכל להעניק משהו שכולו לגופנו ולנפשנו.

בעת ביצוע תנוחות היוגה, ובזרימה התנועתית שבינהם תתגלה מחדש החיוניות, הנוכחות,

היציבות והנינוחות שקיימת בנו בפנים

 

במנוי היוגה שאני מציעה לך

בכל שבוע תקבלי תרגול יוגה נשית בהנחייתי, אותו תוכלי לתרגל היכן ומתי שמתאים לך. התרגול יהיה באורך שעה ויכיל תנועה, תנוחות מייצבות ומחזקות, ותרגילי הרפיה ונשימה. המנוי מתאים לנשים שרוצות להתמסר לשיגרה של תרגול יוגה קבוע הממוקד בגופן מתוך הקשבה וחיבור פנימה. אני מביאה את נסיוני הרב בהנחיית יוגה לנשים סביב מעגל החיים. התנסיתי רבות עם נשים עם כאב כרוני (כולל נסיון אישי), נשים בטפולי פוריות, ונשים בהריון ואחרי לידה. כמובן שכל אישה היא עולם ומלואו, ולכן אני מאוד מעודדת כל אישה להקשיב קודם כל לעצמה במהלך התרגול.

אחרי כל תרגול אני מזמינה אותך לשתף אותי בתובנות, להתייעץ או לבקש הבהרות אם יש תנועה או תנוחה לא ברורה, לשלוח לי צילומים מתוך התרגול שלך, והכל בזמנך החופשי לווטסאפ או למייל שלי.

 

עלות המנוי היא 100 שקלים בלבד!

כל שעורי היוגה שאת מקבלת פתוחים בפנייך במשך כל תקופת המנוי 🙏 

להתנסות בשעור היכרות מתנה מלאי פרטייך ואשלח לך שעור יוגה נשית בהנחייתי למייל.

אם תרצי להרשם להמשך המנוי, לחצי על השיעור הבא בסדרה ושם יפתח לך חלון למילוי פרטי התשלום.

 

מזמינה אותך לנוע, לחוות, להתייצב, ולנשום

עם שעור שבועי שיסייע לך להכניס את תרגול היוגה הנשית כשגרת אימון בחייך

נורית סיון, מורה ליוגה נשית כתרפיה

 

מלאי פרטים ואשלח לך תרגול יוגה נשית מתנה להיכרות עם המנוי:

שאלות נפוצות

האם התרגול מתאים לנשים בהריון?

התרגול נבנה לנשים סביב מעגל החיים. חשוב לי להגיד שיש שעורי יוגה ייעודיים לנשים בהריון שיכולים להיות יותר מדוייקים לך אם את בהריון כרגע. לצד זה, אישה שתרגלה איתי בעבר ועד להריון ומחוברת להנחיה שלי, ומעוניינת להמשיך ולתרגל איתי גם בתקופת הריונה תוכל למצוא כאן את ההתאמות הדרושות ולהתחבר לתרגול הנשי המשותף.

האם התרגול מתאים לנשים עם כיווץ כרוני ברצפת האגן?

התרגול הוא הוליסטי ונועד בין השאר לאפשר לך שעה של פסק זמן מהמירוץ להתבונן בדפוסים והרגלים ביומיום, וגם הזדמנות לבחור מה ומתי לשנות. יש נשים שיגלו דפוס של כיווץ יתר ואחרות שיגלו דפוס של הרפיה מוחלטת באזור. שני הדפוסים מעידים על חולשה מסויימת באזור זה בגוף, והתרגול הוא הזדמנות להתחבר לאזור מחדש, ללמוד להרפות או לאסוף ובעיקר ליצור טונוס מאוזן, חיוני ופועם באגן שלך.

האם התרגול יכול לסייע בכניסה להריון?

התרגול יכול לסייע באיזון הורמונלי, בחיבור שלך לגופך, לקצב שלך ולמחזוריות החודשית שלך. שעורי היוגה הנשית יסייעו לך להרפות מהמירוץ ולהסתכל על הדרך מנקודת מבט קצת שונה, מתוך החיבור לאינטואיציה שלך וללב שלך. פגשתי נשים רבות שתרגלו איתי במהלך נסיונות להרות או במהלך טיפולי פוריות ונכנסו להריון במהלך התקופה בה תרגלו איתי בקביעות. למזרן היוגה תפקיד חשוב מאוד: זמן לעצמך, זמן לגופך, זמן להרפיה, לחיבור מחודש דרך תנוחה, תנועה ונשימה. הרגע הזה שאת מתארגנת לך בתנוחה נוחה ועוטפת, כבר מרפה משהו בגוף וגם בנפש. השהייה בתנוחה ללא עשייה, מאפשרת לך פסק זמן של רגיעה מהמירוץ של חייך ולעתים המירוץ אחר הרחבת המשפחה. מתאפשר לך לנשום עמוק, לחייך בפנים, אולי לבכות. מזרון היוגה הופך להיות המקום שלך להיות! ליצור מרחב, מקום. גם במובן האנרגטי, המנטלי וגם במובן הפיזי. התרגול לא מחליף טיפולי פוריות ונועד לתמוך אותך ולמלא אותך בתקופה מורכבת ומאתגרת זו.

איך אדע שאני עושה נכון?

חלק ממטרות תרגול היוגה הנשית היא לפתח קשב לעצמך, כדי שתוכלי להביא את היכולת החשובה הזו גם לחיים מחוץ למזרון. עם זאת אני יכולה להבין את הצורך והחשש. על כן אני מקפידה על הנחייה מאוד מדוייקת הכוללת הדגמה. לצד זה אני מאפשרת למתרגלות המנויות לשלוח לי בווטסאפ או במייל שאלות, שיתופים ואף צילומי סטיל או וידאו אליהם אני מגיבה. כל שיתוף כזה משמח אותי ומרגש אותי.

איזה ציוד אני צריכה כדי להתחיל לתרגל יוגה נשית במנוי זה?

הכי חשוב למצוא פינה או מרחב קבוע ושקט בבית בו תוכלי לתרגל באופן קבוע, עדיף גם בזמן קבוע לצורך יצירת שגרת תרגול. תזדקקי למזרון יוגה או שטיחון שיהיה לך נח לשכב לשבת ולעמוד עליו. בנוסף, אני מרבה להשתמש בעזרים כמו חגורה או כסא או כריות לתמיכה. צילמתי סרטון קצר באמצעותו את יכולה ללמוד כיצד לאלתר ציוד יוגה ממה שיש בבית, וכמובן שאפשר לרכוש ציוד יוגה מקצועי במשך הזמן. סרטון אילתור אביזרים ממה שיש בבית

קצת עלי ועל היוגה שאני מלמדת

אני מורה ליוגה נשית בגישת היוגה תרפיה המתייחסת לגוף כשלם, ולנפש כחלק משמעותי בתפקוד הכולל.
התוודעתי ליוגה לפני כ20 שנים בביקורי הראשון בהודו, שם התחלתי לתרגל יוגה עם מורה זקן בקוצ’ין. המפגש עם היוגה לא היה פשוט או מובן מאליו והיה כרוך באומץ, סבלנות וכח פיזי. לאחר מספר התנסויות החלטתי לתת ליוגה הזדמנות אמיתית ומאז אני מתרגלת יוגה במסגרות שונות ובשיטות שונות ומשתדלת ליישם את מה שאני לומדת ומלמדת גם בהתנהלות היום-יומית שלי.

לפני כעשור פגשתי את היוגה הנשית בקורס המרתק אותו העבירה מירה ארצי פדן שפיתחה את השיטה. המפגש בין היוגה, גוף האישה ונפש האישה ריגש אותי וחשף אותי לעולמות מרתקים נוספים. הרגשתי שההתייחסות המיוחדת לגוף האישה בתרגול הוא נכון וחשוב.

כמורה ליוגה וכאישה התמודדתי עם לא מעט אתגרים, בינהם מחלה כרונית, כאב כרוני באגן (אנדומטריוזיס) וטיפולי פוריות ממושכים. היוגה היוותה עוגן ומקור חוסן עבורי, ותמכה את המסע שלי  וגם של תלמידות שלי אל הריפוי. היום אני אם לשני ילדים קטנים, והתסמינים של המחלה הכרונית והאנדומטריוזיס שכחו כמעט לחלוטין. פיתחתי עם קולגה לדרך תרגול יוגה המותאם לנשים עם כאב כרוני, ועקרונות רבים מתוך התרגול שפיתחנו באים לידי ביטוי בתרגולים שתחווי במנוי.

נורית סיון, מוזמנת לכתוב לי או להתקשר לבירורים נוספים

054-4764929

לקבלת תרגול היכרות למייל  מלאי פרטים:

לפרטים נוספים עקבו אחרי דף הפייסבוק יוגה עם נורית סיון או צרי קשר:
www.nurayoga.co.il | 054-4764929 | nur.sivan@gmail.com

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.